O firmie

PHU ARTEX jest firmą zajmującą się sprzedażą oraz serwisem sprzętu komputerowego na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego . Firma powstała w 2000 roku i dzięki temu, że istnieje na rynku tyle lat ma bogate doświadczenie oraz wielu zadowolonych klientów.

Od początku istnienia kładziemy szczególny nacisk na wzorową obsługę klienta . Zawsze staramy się w optymalny sposób doradzać jaki sprzęt wybrać, na co zwrócić szczególną uwagę, jak znaleźć kompromis pomiędzy ceną a jakością. Doskonale znamy produkty będące w naszej ofercie więc jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde pytanie, rozwiązać każdy problem. W naszej ofercie handlowej znajduje się duży asortyment produktów. Tak bogata oferta pozwala na kompleksowe zaopatrywanie się firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w większość produktów dostępnych na rynku polskim..

Współpracujemy z największymi dystrybutorami sprzętu komputerowego w Polsce, dzięki czemu nasze ceny są wyjątkowo atrakcyjne. Dla stałych klientów mamy bardzo atrakcyjne promocje i rabaty..

W roku 2005 firma rozwinęła swój profil o montaż systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej..

Zapraszamy Państwa do współpracy gwarantując fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę oraz szybki i skuteczny serwis.